» » » Священики Оратівського благочиння відвідали будинок для людей похилого віку.

«    Червень 2019    »

Листопад 2018 (1)
    Священики Оратівського благочиння відвідали будинок для людей похилого віку.
    Додав: Admin | 16-01-2019, 10:23 | Переглядів: 110
    10 січня 2019 року священики Оратівського благочиння Православної Церкви України, на чолі з благочинним району прот. Ярославом Мацюком відвідали будинок для людей похилого віку, що розташований у с. Фронтівка Оратівського району. Завітали священики, щоб привітати стареньких із різдвяними святами, прославити Новонародженого Младенця Ісуса - колядками. Велика радість була на обличчях у людей, коли вони почули слова привітань від священиків і гарне милозвучне звучання колядок. Також священики приїхали не з порожніми руками, а подарували стареньким шкарпетки, щоб вони не мерзли у ноги. Для господарської діяльності подарували мотокосу, яка дуже їм потрібна для обкошування території. Ще від ТОВ "Наталка", що знаходиться у с. Якимівка була передана олія для харчування, директор - Ласкаревський Ю. В. У поїздці священиків супроводжували заступник голови Оратівської РДА Волощук Л. С., та директор будинку похилого віку - Гнатюк Л. А. Дійсно ця маленька, але досить важлива акція принесла максимум задоволення для нас священиків, і я впевнений і для цих людей, які чекають, що до них хтось приїде, відвідає, щось розповість, подарує. Нехай Всемилостивий Господь воздасть сторицею вам мої любі собраття - священики за ваші пожертви і труди. Христос Народився! Славімо Його!

Священики Оратівського благочиння відвідали будинок для людей похилого віку.

Категорія: Новини » Благочиння