» » Вознесіння Господнє.

Липень 2019 (3)
    Вознесіння Господнє.
    Додав: Admin | 24-05-2012, 17:21 | Переглядів: 1597

Сорок днів Христос являвся своїм ученикам після Свого Воскресіння. За цей період Христос не тільки переконав їх, що Він воскрес, але і перетворив їхні душі, переконавши в тому, що Він тепер ближчий до них і до всіх народів. Він переконав їх, що Його вознесіння на небо не розділить їх, а навпаки ще більше зміцнить їхню віру у Воскреслого Учителя. На протязі 40 днів Христос не раз являвся Своїм ученикам, тим самим зміцнював їхню віру у Його воскресіння і настановляв їх на подальші нелегкі справі у проповіді про воскреслого Христа. Ісус Христос вознісся перед їхніми очима і хмара взяла Його з очей їхніх. Коли ученики дивилися на те, як Христос возноситься на небо, то два чоловіки у білому одязі сказали: « Мужі галілейські, чого ви стоїте і дивитесь на небо? Цей Ісус, Який вознісся від вас на небо, прийде так само, як ви бачили Його, коли він сходив на небо». Відтак повернулись апостоли в Єрусалим і не сумували, а навпаки – у душах їхніх бриніла велика радість, ніби їхній улюблений Учитель перебуває разом з ними. Коли вони йшли проповідувати, то вони впевнено навчали про Христа, знаючи, що їхній Учитель завжди перебуває з ними. Їхня впевненість, допомагала їм долати труднощі і перепони на їхньому проповідницькому шляху, бо вони були огорнуті вірою і надією в те, що Христос завжди з ними.

В нашому храмі цього дня була відслужена Божественна Літургія. Вкінці літургії настоятель храму привітав усіх зі святом і всі підходили до єлепомазання. По закінченні, настоятель храму прибув на місцеве кладовище, де за традицією збираються парафіяни, щоб цього дня помолитись за упокій своїх рідних і близьких. На кладовищі була відслужена заупокійна панахида.

Вознесіння Господнє.