» » Благословення випусників.

«    Вересень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Благословення випусників.
    Додав: Admin | 12-05-2012, 19:16 | Переглядів: 1430

На запрошення випусників Якимівської школи, настоятель нашого храму протоієрей Ярослав Мацюк прийшов на урочисту частину випускного балу, щоб привітати і благословити цьогорічних випусників. Цього року із стін Якимівської загальноосвітньої школи випускається 24 випусники.

Свято розпочалось із врученням атестатів про закінчення школи. Вітальне слово сказав прот. Ярослав, запросивши усіх випусників до храму. В храмі була прочитана молитва і священик окропив усіх свяченою водою благословивши кожного і вручивши їм на згадку молитовники.        Хочеться відмітити те, що найкращим учнем із найвищим балом оцінювання знань закінчив Комаров Володимир, який являється розробником сайту нашого храму і церковнослужителем, несе послух пономаря і дзвонаря у нашому храмі. Каракуля Сергій і Рудківський Вячеслав також являються пономарями нашого храму. Зокрема Каракуля Сергій несе послух ще і чтеця у нашому храмі, читаючи апостол під час Богослужіння. Вся громада і настоятель вітають їх із закінченням школи і бажають многих і благих літ життя.

Благословення випусників.