» » Світле Христове Воскресіння. Пасха.

«    Червень 2018    »

Травень 2018 (1)
Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (2)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (2)
Грудень 2017 (2)
Світле Христове Воскресіння. Пасха.
Додав: Admin | 15-04-2012, 13:16 | Переглядів: 1901

15 квітня Свята Православна Церква відзначає свято із свят, торжество із торжеств - Світле Христове Воскресіння. Пасха Христова є початком ношого духовного відновлення і зміцнення у вірі. Воскресіння Христове утверджує у нас віру у вічне життя і у наше воскресіння. Ми не повинні сумніватися в тому, що ми всі воскреснемо і прийдемо до життя вічного.

В день цього свята в нашому храмі пройшли уставні богослужіння. Служба розпочалась із полуношниці, яка була звершена над плащаницею, після якої плащаниця занесена була у вівтар і покладена на престолі, де перебуватиме до свята Вознесіння Господнього.

Пасха.

Після занесення плащаниці, опівночі, розпочалась святкова Пасхальна утреня. Утреня почалась обходом навколо церкви, який завершився перед вхідними дверима у храм і зі співом тропаря свята: "Христос Воскрес із мертвих смертю смерть подолав і тим, що у гробах життя дарував" зайшли у храм, де продовжилась святкова утреня.

Пасха.

Після утрені почалась святкова Літургія. Вкінці Літургії настоятель зачитав пасхальні послання Святійшого патріарха Філарета і Високопреосвященнішого Онуфрія, привітав сам усіх прихожан зі святом Також до парафіян звернувся голова сільської ради, який привітав усіх із Світлим Христовим Воскресінням. Після привітань був звершений обхід навколо храму і освячення пасок.