» » Благовіщення Пресвятої Богородиці. Лазарева субота.

«    Липень 2019    »

Листопад 2018 (1)
    Благовіщення Пресвятої Богородиці. Лазарева субота.
    Додав: Admin | 7-04-2012, 13:51 | Переглядів: 1829

Свято Благовіщення - одне з дванадесятих свят Православної Церкви, яке присвячене прославленню події, про яку описано в Євангелії від Луки ( Лк.1, 26- 38).

"Радуйся Благодатна! Господь з Тобою..." ( Лк 1, 28 ), - саме такими радісними, для нас словами, звертається ангел Гавриїл до Пресвятої Богородиці. Ці слова радісні для нас тому, що саме цей день став початком нашого спасіння. Бог приходить на землю, щоби нас возвести на небо, тому що ще у предвічній раді Святої Тройці, коли ще не був створений всесвіт, Бог поклав Сину Своєму спасти людей від гріха і смерті. Саме Благовіщення і було виявленням цієї таїни, суть якої полягає в тому, що Син Божий стає Сином Людським, і у всьому, крім гріха, стає подібним нам. Саме через це, ця подія і є початком нашого спасіння від гріха і смерті.

Цього дня в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Під час Літургії крім євангельського читання на свято Благовіщення, читалось ще зачало від Іоана про Воскресіння Праведного Лазаря. Господь, щоб прославитись, воскресив Лазаря, який вже чотири дні перебував у гробі, тим самим показавши велич і силу Божу.

Під час Літургії парафіяни нашого храму прийняли Таїнство Сповіді і Свяого Причастя, також причастились і діточки, які були присутні у храмі. Вкінці Літургії був відслужений молебен і всі присутні, в честь свята приступили до помазання єлеєм.

Благовіщення.