» » Богослужіння в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

«    Січень 2018    »

Січень 2018 (1)
Грудень 2017 (2)
Листопад 2017 (1)
Жовтень 2017 (3)
Вересень 2017 (3)
Серпень 2017 (5)
Додав: Admin | 27-09-2017, 11:01 | Переглядів: 156
27 вересня в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Перед початком богослужіння був винесений хрест на середину храму. Після прочитання євангелія, прот. Ярослав виголосив повчальну проповідь про хрест Господній. По завершенні богослужіння відбулось поклоніння хресту і помазання святим єлеєм.