» » Богослужіння в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього.

«    Вересень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: Admin | 27-09-2017, 11:01 | Переглядів: 528
    27 вересня в день свята Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, у нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Перед початком богослужіння був винесений хрест на середину храму. Після прочитання євангелія, прот. Ярослав виголосив повчальну проповідь про хрест Господній. По завершенні богослужіння відбулось поклоніння хресту і помазання святим єлеєм.