» » Богослужіння в день свята Преображення Господнього у с. Якимівка і Бугаївка.

«    Жовтень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: Admin | 19-08-2017, 13:59 | Переглядів: 636
    Преображення Господнє — це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. Цього дня в нашому храмі була відслужена святкова Божественна Літургія. На богослужінні була присутня велика кількість парафіян. Важливо, що цього дня у нашому храмі відбувається причастя і благословення тих, хто йде у перший клас. Окрім першокласників до Таїнства Сповіді і Причастя приступило ще багато і інших учнів. Після завершення богослужіння відбулось освячення плодів і для діток, які приступили до сповіді і Причастя, у церковній трапезні був накритий солодкий стіл.

Богослужіння в день свята Преображення Господнього у с. Якимівка і Бугаївка.

Після богослужіння у с. Якимівка, настоятель храму, прот. Ярослав Мацюк звершив богослужіння і освячення плодів у с. Бугаївка.