» » Винесення Чесних Древ Хреста Господнього. Пам'ять святих семи мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії і учителя їх, Єлеазара.

«    Вересень 2017    »

Вересень 2017 (2)
Серпень 2017 (5)
Липень 2017 (2)
Червень 2017 (2)
Травень 2017 (2)
Квітень 2017 (5)
Додав: Admin | 14-08-2017, 13:53 | Переглядів: 52

14 серпня Православна Церква відзначає свято Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. Також цього дня вшановується пам’ять старозавітних мучеників Маккавеїв (166 р. до Р.Х.).

В нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Після прочитання євангелія була виголошена проповідь. Після богослужіння було звершене мале освячення води і освячення меду і зілля.