» » Мощі Святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана в храмах Якимівки і Бугаївки.

«    Вересень 2017    »

Вересень 2017 (2)
Серпень 2017 (5)
Липень 2017 (2)
Червень 2017 (2)
Травень 2017 (2)
Квітень 2017 (5)
Додав: Admin | 11-10-2016, 17:18 | Переглядів: 426
З благословення Високопреосвященнішого Михаїла архиєпископа Вінницького і Брацлавського, в Оратівському районі перебувають мощі Святого Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана. Так сьогодні 11 жовтня 2016 року мощі перебували і в Храмі Святого архистратига Михаїла с. Якимівка і в Храмі Святого Великомученика Димитрія Солунського с. Бугаївка.  Велика кількість людей прийшла для того, щоб помолитись і попросити заступництва. Після прочитання акафісту до Святого Пророка всі приклались до мощей і помазались Святим єлеєм. На молитовну згадку про перебування мощей, всім присутнім роздавались хрестики і стрічки, які під час читання акафісту лежали на мощах святого.

Категорія: Новини, Благочиння