» » Богослужіння в день свята Успіння Пресвятої Богородиці. Храмове свято в смт. Оратів.

«    Вересень 2017    »

Вересень 2017 (2)
Серпень 2017 (5)
Липень 2017 (2)
Червень 2017 (2)
Травень 2017 (2)
Квітень 2017 (5)
Додав: Admin | 28-08-2016, 18:54 | Переглядів: 473
28 серпня 2016 року, у неділю 10-ту після П'ятдесятниці і в день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, в нашому храмі читався акафіст Успінню Пресвятої Богородиці. По завершенні акафісту, настоятель привітав усіх із святом.
   Також цього дня, на запрошення настоятеля храму смт. Оратів, протоієрея Андрія Кука, прот. Ярослав очолив соборне богослужіння. Під час Літургії проповідь виголосив прот. Ігор Штим. До Таїнства Сповіді і Причастя приступило багато школярів, студентів, які побажали перед навчанням отримати благословення. По завершенні богослужіння, всі присутні священники звершили хресний хід навколо храму з читанням євангелій і окропленням свяченою водою.

Категорія: Новини, Благочиння