» » Богослужіння в день Винесення чесних древ Хреста Господнього, Мучеників Маккавеїв.

«    Вересень 2017    »

Вересень 2017 (2)
Серпень 2017 (5)
Липень 2017 (2)
Червень 2017 (2)
Травень 2017 (2)
Квітень 2017 (5)
Додав: Admin | 14-08-2016, 13:57 | Переглядів: 328
  Настоятель храму привітав усіх із цим святом, побажавши миру, злагоди і Божого благословення усім присутнім і їхнім родинам, щоб їхня віра була такою, як у цих братів Маккавейських, пам'ять, яких ми сьогодні молитовно вшановуємо.14 серпня Свята Православна Церква відзначає свято Всемилостивого Спаса і Пресвятої Богородиці, Винесення Чесних древ Хреста Господнього, а також цього дня вшановують пам'ять старозавітніх мучеників Маккавеїв. В нашому храмі був винесений хрест для поклоніння віруючим. Також була відслужена святкова Літургія, після якої була освячена вода за малим чином освячення води і квіти (зілля), які були принесені віруючими нашого храму для освячення і благословення.

Після богослужіння у с. Якимівка, протоієрей Ярослав звершив водосвятний молебен і освячення маку і квітів у храмі с. Бугаївка.