» » Патріарше розпорядження про загальноцерковну молитву за звільнення Надії Савченко та інших полонених

«    Жовтень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: Admin | 8-03-2016, 14:01 | Переглядів: 550
    У парафіях та монастирях Київського Патріархату протягом багатьох місяців підносяться молитви за звільнення полонених російсько-терористичними силами українських військовослужбовців та цивільних громадян.
    У зв'язку із посиленням загрози життю незаконно ув'язненої Росією народного депутата України Надії Савченко Святійший Патріарх Філарет благословив посилити молитви за її звільнення та за звільнення всіх полонених і заручників, захоплених і ув'язнених Росією та її колаборантами у Криму і на Донбасі. У зв'язку з цим Патріарх надав таке загальноцерковне розпорядження:
      «Під час богослужінь у парафіях і монастирях Київського Патріархату на потрійній ектенії благословляється виголошувати додаткове прохання за полонених:
       Владико Христе Боже наш, що бідного визволяєш від насильника і рятуєш безпорадного, Сам, Милостивий, і рабів Твоїх – братів і сестер наших (імена), що в Росії, у Криму і на Донбасі в біді, засланні, неволі та в оковах перебувають, – милостиво звільни, щирим серцем молимось Тобі: вислухай і помилуй.
       Під час цього прохання благословляється поминати імена незаконно ув'язнених Росією Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха та інших ув'язнених, полонених і заручників – українських військовослужбовців та цивільних громадян.

ФІЛАРЕТ,
                                                                                                            Патріарх Київський і всієї Руси-України