» » Храмове свято у с. Бугаївка.

«    Жовтень 2018    »

Вересень 2018 (3)
Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (3)
Травень 2018 (1)
Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (2)
Храмове свято у с. Бугаївка.
Додав: Admin | 8-11-2015, 18:25 | Переглядів: 906

8 листопада в день пам'яті Святого Великомученика Димитрія Солунського у новозбудованому храмі, с. Бугаївка відбулось перше богослужіння. Хоча храм ще докінця не облаштований і потребує ще багато праці і коштів, але молитва вже лунатиме у цьому храмі. Повне архиєрейське освячення престолу і храму відбудеться вже після повного завершення всіх робіт, як всередині храму, так і ззовні.

Цього святкового дня на молитву у храм прийшло чимало прихожан від малого до старого, щоб разом з усіма взяти участь в історичній події - першому богослужінні. На лицях в усіх панувала радість, а в душах мир, спокій і молитва за рідних, близьких та за цілісність нашої держави. Перед богослужінням храм і віруючі були окроплені святою водою. Очолив богослужіння, благочинний Оратівського району, прот. Ярослав Мацюк, якому співслужив настоятель Покровського храму с. Животівка, прот. Микола Кльоцко.  Звичайно по-особливому підносились молитви за воїнів, а особливо за тих, які є виходцями із села.  По завершенні богослужіння прот. Ярослав привітав усіх із цією виличною подією і особливу подяку склав головному і основному жертводавцю - Гецку Василю Антоновичу, який являється директором місцевого господарства. Звичайно подяку було складено і всім, хто прилучався до будівництва цього величного храму. У своєму привітанні прот. Ярослав зазначив, що найбільша нагорода за цю велику справу, буде від Бога, для рідних і для прийдешнього покоління. Після привітань із храмовим святом, і співу Многая літа, всі присутні в храмі підходили до помазання святим єлеєм і цілування хреста.

Храмове свято у с. Бугаївка.

Категорія: Новини, Благочиння