» » Богослужіння у неділю 19-ту після П'ятидесятниці у с. Скитка Липовецького благочиння.

«    Липень 2019    »

Липень 2019 (2)
Додав: Admin | 11-10-2015, 17:40 | Переглядів: 853
11 жовтня 2015 року, у неділю 19-ту після П'ятидесятниці, на запрошення настоятеля храму Святого апостола і євангелиста Іоана Богословас. Скитки, благочинного Липовецького району, прот. Петра Ковальчука, настоятель нашого храму прот. Ярослав Мацюк прибув у храм на богослужіння. Богослужіння відбулось за участі священиків Оратівського і Липовецького благочинь. Під час богослужіння підносилась заупокійна молитва за прот. Богдана Ялового, настоятеля храму у с. Дружнє Калинівського благочиння, похорон якого був звершений цього дня.
    На запричасному стиху проповідував настоятель храму с. Росоша прот. Степан Шевчук. По завершенні Літургії був відслужений молебен до святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Після молебну благочинний Оратівського району, прот. Ярослав Мацюк привітав усіх із пройдешнім храмовим святом і побажав миру і здоров'я всім жителям села.

Категорія: Новини, Благочиння