» » Архипастирський візит Преосвященнішого Михаїла з нагоди 5-ої річниці освячення храму.

«    Жовтень 2018    »

Вересень 2018 (3)
Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (3)
Травень 2018 (1)
Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (2)
Додав: Admin | 1-08-2015, 14:37 | Переглядів: 761
26 липня 2015 року у неділю 8-му після П’ятидесятниці на запрошення настоятеля храму Св. Арх. Михаїла села Якимівка прот.Ярослава Мацюка Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом в село Якимівка, де очолив святкове богослужіння на честь 5-ї річниці освячення храму.
 За традицією владику зустріли і привітали діти. Подаючи хрест, настоятель храму запросив свого архіпастиря звершити святкове богослужіння.
Після Святого Євангелія владика виголосив проповідь на тему Євангельського читання. Після відпусту єпископ Михаїл привітав настоятеля та громаду з ювілеєм храму.
Після архіпастирського слова владика з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив воїнів та волонтерів – мешканців села, медаллю «За жертовність і любов до України».
Разом з віруючими молились голова Оратівської райдержадміністрації Мельничук Н.Д., голова Оратівської райради Опалюк А.М., голова сільської ради Кухар В.С.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Оратівського району, настоятель храму прот.Ярослав Мацюк, благочинний Липовецького району прот.Петро Ковальчук, благочинний Іллінецького району прот.Іван Михайленко та духовенство Вінницької єпархії.