» » Фестиваль Великодньої пісні.

«    Жовтень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Фестиваль Великодньої пісні.
    Додав: Admin | 5-05-2014, 13:00 | Переглядів: 1808

4 травня, у неділю Святих жон - мироносиць, з благословення єпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла, на території нашого храму відбувся Великодній фестиваль приурочений святу Світлого Христового Воскресіння, православному святу жінки і в підтримку єдності нашої неньки України. Цей фестиваль відбувся вперше і став добрим початком для об'єднання  релігійних громад нашої єпархії.

Участь у цьому фестивалі брали церковні хори, священнослужителі і вихованці недільної школи Оратівського, Іллінецького і Липовецького благочинь. Розпочалось свято мелодією дзвонів, які лунали із дзвіниці нашого храму. Мелодійною колисковою піснею, яку виконала Йосифів Вікторія із с. Чернявка,  розпочався фестиваль.

До всіх присутніх із вітальним словом звернувся настоятель храму, прот. Ярослав Мацюк, який привітав усіх із святом. Хвилиною мовчання згадали і Героїв Небесної Сотні, а також пом'янули тих, котрі загинули в масових заворушеннях напередодні у Одесі. Зі словом вітання також звернувся і сільський голова Кухар Василь Сергійович. Першими свої піснеспіви розпочали церковний хор с. Павлівка, Іллінецького району, настоятель, благочинний Іллінецького району прот. Володимир Медведчиков. Потім церковний хор с. Скитка Липовецького району, настоятель, благочинний Липовецького району, прот. Петро Ковальчук,  церковний хор с. Росоша, Липовецького району, настоятель прот. Степан Шевчук. Дуже вразив усіх спів дуету прот. Степана Шевчука і хористки Кошалко Світлани, які виконали пісню "Мамо вечір догора". Вихованці гуртка при храмі Св. Архистратига Михаїла, с. Якимівка, керівник матушка Марія, які окрім віршів заспівали ще і пісні про маму це Тузюк Аліна і Мацюк Юлія. Далі фестиваль продовжили церковні хори сіл Сологубівка і Животівка, Оратівського району, настоятель прот. Микола Кльоцко, церковний хор смт. Оратів, настоятель прот. Андрій Кук, церковні хори сіл Романів Хутір і Іллінецьке, Іллінецького району,настоятель прот. Іван Михайленко, а також юнацький хор, храму Казанської ікони Божої Матері с. Іллінецьке, керівник матушка Іванна,  церковний хор с. Кам'яногірка, настоятель прот. Володимир Лучин,  церковний хор с. Сабарівка, Оратівського району, настоятель, прот. Ігор Штим, церковний хор с. Рожична, настоятель ієрей Діонісій Карпов, церковний хор с. Чернявка, настоятель прот Володимир Йосифів, церковний хор с. Якимівка. Прекрасно і професійно провела це свято матушка Мар'яна із с. Рожична, Оратівського району.

Закінчили виступ собор священиків Оратівського, Іллінецькогог і Липовецького благочинь виконанням пісні "Плине кача" і "Моліться люди всі до Бога". Також настоятель храму смт. Оратів прот. Андрій Кук виголосив многоліття і всі присутні із трепетом душі заспівали Многая Літа! Всім учасникам були вручені грамоти за участь у фестивалі.

Після такої події у всіх залишаться світлі спогади. Нехай Всемилостивий Господь всіх нас береже від нападу чужинців і міжособиці, щоб ми всі працювали задля об'єднання в ЄДИНУ ПОМІСНУ УКРАЇНСЬКУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ, ЯКА БУДЕ МОЛИТИСЬ І ДБАТИ ЗА СВІЙ БАГАТОСТРАЖДАЛЬНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД.

Фестиваль Великодньої пісні.

Категорія: Новини, Благочиння