«    Вересень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Храмове свято.
    Додав: Admin | 22-11-2013, 08:39 | Переглядів: 1342

21 листопада, коли Свята Православна Церква святкує свято Собор Святого Архистратига Михаїла з усіма силами безплотними, громада нашого храму відсвяткували свій престольний празник. Як і кожного року, в нашому храмі зібралось численне духовенство Оратівського благочиння, щоб разом відслужити Божественну Літургію, в честь храмового свята. На Літургії було присутньо чимало прихожан і дітей, які приступили до Таїнства Причастя. На запричасному стиху проповідував ієрей Діонісій, який відкрив у своїй проповіді сутність святкування цього свята у житті кожного християнина. Вкінці Літургії був відслужений молебен до Святого Архистратига Михаїла. Після молебню із вітальним словом звернувся настоятель храму, який привітав усіх із храмовим святом і подякував присутнім священикам за спільну молитву. Прот. Володимир із с. Чернявка привітав настоятеля із храмовим святом, побажавши йому в подальшому так згуртовувати громаду. Також на святі був присутній сільський голова Кухар Василь Сергійович, який привітав усіх присутніх із храмовим святом. Закінчилось богослужіння уставним многоліттям. Після якого було помазання святим єлеєм і всі присутні стали до спільної фотографії.

Храмове свято.

Категорія: Новини, Благочиння