» » Представлення священика на парафії сіл Осична і Рожична.

«    Липень 2019    »

Липень 2019 (2)
Додав: Admin | 27-10-2013, 19:01 | Переглядів: 2987

З благословення єпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла, настоятель нашого храму представив на парафії сіл Осична і Рожична священика Діонісія Карпова. Із запашним короваєм, при вході у храм Великомученика Димитрія Солунського, с. Рожична, зустрічала свого настоятеля громада цього храму. Із вітальним словом до священика звернулась голова сільської ради Багінська Надія, яка вручивши о. Діонісію коровай і запросила у храм на молитву. Разом із благочинним була відслужена служба, після якої благочинний, прот. Ярослав, представив громаді нового священика і побажав йому мудрості і терпіння у керуванні парафією.

Представлення священика на парафії сіл Осична і Рожична.

Після представлення у с. Рожична, благочинний району, прот. Ярослав представив священика Діонісія і громаді с. Осична. При вході у храм парафіяни зустрічали свого священика із короваєм і квітами, запрошуючи у храм для спільної молитви за село і за всіх жителів. Після зустрічі у храмі була відслужена Божественна Літургія. На Літургії було присутньо багато прихожан, які прийшли привітати і зустріти свого нового настоятеля. По закінченні Літургії, так як і в Рожичні благочинний представив священика громаді, зачитавши указ про призначення на парафію. Також новопризначений священик, звершив перше у своїй священичій практиці, Таїнство Хрещення над немовлям Юрієм. Громади цих сіл і благочинний району, вітають ієрея Діонісія із призначенням на парафії і бажають йому Божого благословення у служінні на ниві Божій.

Категорія: Новини, Благочиння