» » Перша Літургія у новозбудованому храмі Іоана Богослова у с. Осична Оратівського благочиння.

«    Вересень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: Admin | 9-10-2013, 22:23 | Переглядів: 2365

Велична і водночас історична подія відбулась у житті громади с. Осична Оратівського благочиння. Саме 9 жовтня, коли Свята Православна Церква звершує пам'ять святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, а громада села свого небесного покровителя, у новозбудованому храмі була відслужена перша Божественна Літургія. Розділити радість свята прибули священики Оратівського благочиння і гості із Чернівецької єпархії, а саме колишній настоятель, при якому почалось будівництво цього храму митр. прот. Віталій Павликівський. Очолив Божественну Літургію благочинний району прот. Ярослав Мацюк. Урочисто і піднесено під час Літургії співав академічний хор вчителів музичної школи із смт. Оратова. Храм був переповнений парафіянами і старими, і молодими, і зовсім малими, які приступили до Святого причастя. Після богослужіння, благочинний привітав усіх із святом і з першою Божественною Літургією, побажавши всім, щоб храм для них був осередком єднання і щоб вони в цьому храмі могли завжди знайти пораду і вирішення своїх життєвих проблем. Також благочинний вручив благословенні архієрейські грамоти основним будівничим цього храму, це Ковтуну Івану Івановичу, який був директором місцевого господарства, яке фінансувало будівництво храму, при його початку і голові сільської ради, Кошевнюку Михайлу Петровичу, який взяв на себе організацію будівництва і безпосередню участь у вирішенні проблем під час цього будівництва. Також грамотою благочиння був нагороджений теперішній голова ПСП "Авангард" Ковтун Василь Іванович. Прот. Ярослав від імені Преосвященнішого владики Михаїла подякував усім за їхню працю і за єдність під час будівництва.

Із вітальним словом до всіх присутніх звернувся колишній настоятель  митр. прот. Віталій Павликівський, який подарував від себе і своєї сім'ї для храму аналой із кивотом під ікони. До всіх присутніх із вітанням звернулась представник районної ради Лясковська Інна Михайлівна та представник народного депутата від нашого округу Калетніка Григорія Миколайовича - Заквацька Олена Петрівна, яка передала в дарунок громаді від депутата доріжку, яка слугуватиме у храмі для всіх прихожан. Опісля всі вийшли на вулицю і обійшли навколо храму і окропили стіни освяченою водою. Всі присутні на святі духовно раділи від того, що відтепер і в їхньому селі буде храм, в якому можна буде вознести свої молитви до Бога.

Категорія: Новини, Благочиння