» » Молитва у храмі с. Росоша, Липовецького благочиння, через майже 4 роки його закриття.

«    Жовтень 2018    »

Вересень 2018 (3)
Серпень 2018 (4)
Липень 2018 (3)
Травень 2018 (1)
Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (2)
Додав: Admin | 23-09-2013, 19:41 | Переглядів: 1915

Осіннього, хоч і дощового ранку, 23 вересня 2013 року у житті громади Святого Великомученика Димитрія Солунського с. Росоша Липовецького благочиння, відбулась визначна і по правді історична мить. Через майже читири роки поневірянь, випробовувань і судових процесів громада увійшла у свій храм. Скільки страждань, сліз і перепетій довелось їм перетерпіти, знає лише Господь. І ось настала ця довгоочікувана мить першої спільної молитви у храмі через ці довгі чотири роки. На обличчях людей сльози, які не можливо стримати, це сльози радості і перемоги Правди Божої, Яка вела їх напротязі цих довгих років.
     Ці довгі роки випробовувань на чолі громади стояв їхній настоятель, прот. Степан Шевчук, який, як тільки міг, так підтримував громаду в єдності і у вірі, намагаючись об'єднати всіх молитвою. В свою чергу і громада слухала свого настоятеля і підтримувала його у ці складні роки випробувань. Скільки дощових, вітряних, морозяних, снігових ранків було проведено під дверима закритого храму і тільки спільна молитва і віра в Бога зміцнювала всіх і зігрівала. За ці роки громада зміцніла духовно і зрозуміла, що лише у єдності і однодумності можна подолати будь-які негаразди.
     Всі заходять у храм, співаючи молитву Господню, і згадуючи із сумом, як вони виходили з цього храму 4 роки назад з великою надією і вірою у серці, що скоро повернуться. У храмі був відслужений подячний молебен, який очолив благочинний Липовецького району прот. Петро у співслужінні благочинного Оратівського району прот. Ярослава і настоятеля храму, прот. Степана. Священики вітають усіх із цією подією, згадуючи, як все було і бажаючи всім терпіння, любові і прощення тим, які зробили весь цей заколот. Закінчився молебен многоліттям для всієї релігійної громади. Нажаль за період закритого храму, відбулось багато змін, обсипалась шпаклівка, миші понищили багато церковних речей, але людей це не лякає і вони вже із слідуючого дня беруться до роботи по прибиранню їхнього храму і готуються до першої за стільки років, Божественної Літургії.

Категорія: Новини, Благочиння