» » Богослужіння на свято Різдво Пресвятої Богородиці.

«    Липень 2019    »

Липень 2019 (2)
Богослужіння на свято Різдво Пресвятої Богородиці.
Додав: Admin | 21-09-2013, 16:58 | Переглядів: 1437

21 вересня Свята Православна Церква відзначає велике двонадесяте свято Різдво Пресвятої Богородиці. Пречиста Богородиця народилась від стареньких безплідних батьків в місті Назареті. У Назареті жила благочестива сімейна пара – Йоаким і Анна. Йоаким походив з коліна Юдиного, царського роду, Анна була молодшою дочкою священика Матфана від племені Аарона. Йоаким і Анна були праведні перед Господом і чистим серцем дотримували заповіді Його і всім були відомі не стільки знатністю свого походження, скільки своїм смиренням і милосердям. Пройшло 50 років їх шлюбного життя, а вони терпіли ганьбу бездітності. Але одного разу, коли Анна Молилась, їй явився ангел і повідомив про благу звістку: «Анна! Господь почув молитви твої, і Ти народиш дитя, і сім’ям твоїм благословляться всі роди земні. Ім’я твоєї дочки та буде Марія, і нею дасться спасіння всьому світу». Так Господь благословив праведних Йоакима і Анну, давши їм у похилому віці дитинку.

Цього дня в нашому храмі був відслужений молебен до Пресвятої Богородиці, так, як на запрошення настоятеля храму у с. Заруддя, прот. Андрія Кука, настоятель нашого храму розділив радість святкового богослужіння з парафіянами  храму с. Заруддя. Цього дня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, завдячуючи директору місцевого господарства Мартинюку Віктору Петровичу, відбулась перша Літургія. Велично і одночас благочестиво було звершене перше богослужіння. Настоятель храму, прот. Андрій Кук, вручив від імені Преосвященнішого владики Михаїла грамоту за розбудову Київського Патріархату і побудову храму у с. Заруддя, Мартинюку Віктору Петровичу.

Богослужіння на свято Різдво Пресвятої Богородиці.