» » Неділя 9 після П'ятидесятниці.

«    Жовтень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Неділя 9 після П'ятидесятниці.
    Додав: Admin | 25-08-2013, 14:37 | Переглядів: 1293

Для того, щоб подолати мирські спокуси, щоб заспокоїти бурхливе наше життя, ще більше укріпити нашу віру, Церква у неділю 9 -ту після П'ятидесятниці пропонує повчальне євангельське читання про те, як Спаситель спас потопаючого у воді апостола Петра.

Коли Ісус Христос ішов до учеників по морю, то вони подумали, що бачать привид і полякались. Але Господь промовив до них і вони почули голос Свого Вчителя. Тоді апостол Петро сказав до Спасителя: "Господи! Якщо це Ти, звели мені прийти до Тебе по воді" В цих словах апостола пролунала тверда віра в Ісуса, як в Істинного Бога. Господь сказав до апостола прийти, але його маловір'я призвело до того, що він почав тонути. Тоді, коли його віра перемагала, він сміливо йшов по воді, як по сухому, і тільки тоді, як в серце закрався сумнів, він почав тонути. Господь простягнув йому руку і витягнув із води.

Ця євангельська розповідь укріпляє нас вірою в тому, що Господь наш Ісус Христос завжди є біля нас і готовий простягти нам руку помочі в хвилини нашого маловірства. Ми повинні повсякчасно зміцнювати нашу віру, щоб не потонути у бурхливому морі нашого життя. Всі ми немічні духовно і наша віра є слабкою, але незважаючи на це ми повинні працювати над тим, щоб збагатити і укріпити свою віру.

Цього недільного дня в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія, настоятелем нашого храму прот. Ярославом.

Неділя 9 після П'ятидесятниці.