» » Свято Великомученика і Цілителя Пантелеймона у районній лікарні.

«    Вересень 2017    »

Вересень 2017 (2)
Серпень 2017 (5)
Липень 2017 (2)
Червень 2017 (2)
Травень 2017 (2)
Квітень 2017 (5)
Свято Великомученика і Цілителя Пантелеймона у районній лікарні.
Додав: Admin | 9-08-2013, 16:51 | Переглядів: 1121

Кожен із нас повинен витримати ношу, свій хрест аж до самої смерті, перенести повинен сам, а щоб віра наша не ослабла, Господь дав нам величезну кількість святих, які задля спасіння своєї душі терпіли набагато більші муки. Серед святих Церкви Христової, який прийняв мученицьку смерть був святий великомученик і цілитель Пантелеймон, пам’ять якого ми сьогодні молитовно вшановуємо.До цього святого у своїх молитвах звертаються безліч православних християн, які потребують зцілення від своїх тілесних і душевних недуг. Кожен із нас звертається до цього святого з надією отримати благодать зцілення.

Недарма у районній лікарні діє капличка освячена на честь Святого Великомученика Пантелеймона. Вона була відкрита ще у 2006 році і облаштована священиками УПЦ КП Оратівського благочиння. Відтоді на території лікарні щосереди лунають молитви за хворих і за тих, хто лікує цих хворих. Це приклад того, як Церква бере участь у духовному оздоровленні своїх вірних.

Цього святкового дня на території лікарні у капличці зібралось духовенство Оратівського благочиння, щоб разом із хворими і медперсоналом вознести свої молитви до святого великомученика Пантелеймона. Був відслужений акафіст за здоровя до Великомученика Пантелеймона і всі присутні приклались до ікони святого і помазались святим єлеєм. Соборне богослужіння очолив благочинний Оратівського району прот. Ярослав, разом із священиками району: прот. Володимиром з Чернявки, прот. Іоаном з Чагова, прот. Ігорем з Юшківців, прот. Андрієм з Оратова, прот. Володимиром з Скали, прот. Миколаєм з Животівки, ієреєм Михаїлом з Рожичної. Вкінці богослужіння благочинний району привітав усіх із святом, побажавши всім, хто на даний момент лікується у лікарні швидкого одужання, а тим, хто лікує Божого благословення і підтримки  у лікуванні людей. Закінчилось свято виголошенням многоліття, яке милозвучно із духовним піднесенням заспівав собор священиків Оратівського благочиння.

Свято Великомученика і Цілителя Пантелеймона у районній лікарні.

Категорія: Новини, Благочиння