» » Неділя 2-га після П'ятиднсятниці.Всіх святих землі української. Різдво святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана..

«    Вересень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: Admin | 7-07-2013, 20:45 | Переглядів: 1413

У неділю 2-гу після П'ятидесятниці, коли Свята Православна Церква звершує пам'ять всіх святих землі української в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія, під час якої до Таїнства Причастя приступили наші найменші прихожани. Цього дня Церква також згадує про євангельську подію - Різдво святого пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана.