» » День Святої Тройці. П'ятидесятниця.

«    Червень 2018    »

Травень 2018 (1)
Квітень 2018 (6)
Березень 2018 (2)
Лютий 2018 (4)
Січень 2018 (2)
Грудень 2017 (2)
День Святої Тройці. П'ятидесятниця.
Додав: Admin | 24-06-2013, 08:26 | Переглядів: 1445

23 червня Свята Православна Церква  вяткує велике двонадесяте свято - День Святої Тройці, П'ятидесятницю. Свято П'ятидесятниці належить до найбільших свят церковного року. На п'ятдесятий день після Воскресіння Христового на апостолів зійшов Дух Святий у виді вогнених язиків, змішавши їхні мови так, що кожен міг чути свою мову. Зішестя Святого Духа являється народженням Церкви Христової, як спасительного корабля для всіх віруючих християн. В дні святкування Святої Тройці прийнято свої оселі і храми прикрашати квітами і зіллям, на знак того, що в ті часи коли був даний Божий закон, вся природа красувалася в зелені.

Цього дня в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Напередодні у поминальну суботу відбулось поминання усіх спочилих від віку православних християн. На Літургії було присутньо чимало християн, які принесли до храму зілля, щоб його освятити. Після Літургії були прочитані коліноприклонні молитви і всі вийшли на церковне подвір'я для освячення зілля.

День Святої Тройці. П'ятидесятниця.