» » Єпархіальний собор.

Липень 2019 (3)
    Єпархіальний собор.
    Додав: Admin | 17-04-2013, 18:06 | Переглядів: 1651

16 квітня в кафедральному храмі м.Вінниця відбувся єпархіальний собор, на який прибули делегати від усіх благочинь Вінницької єпархії. Наше благочиння було представлене п'ятьма священиками і трьома мирянами. Делегатами на єпархіальний собор були вибрані, прот. Ігор с. Юшківці, прот. Андрій смт. Оратів, прот Володимир с. Скала, ієрей Михайло с. Рожична, сільський голова с. Якимівка Кухар В. С., працівник "Агрофорт" с.Скала Нагорний Леонід, медпрацівник із с. Животівка Нежура Н. М., на чолі із благочинним Оратівського району прот. Ярославом. На цьому соборі вибирались делегати на Помісний собор, який відбудеться 27 липня 2013 року, та обиралась єпархіальна рада, яка являється і церковним судом. Відкритим голосуванням делегатами від нашої єпархії були обрані благочинний Оратівського району, прот. Ярослав, та настоятель Святофеодорівського монастиря Ігумен Серафим. від мирян були обрані матушка о. Івана Михайленка із Іллінецького р-ну., Іванна Михайленко, журналіст районної газети, та директор Ладиженського радіо Шевченко. Членами єпархіальної ради було обрано благочинного Погребищенського району прот. Богдана Бабія, та настоятеля храму у с. Рахни Лісові Шаргородського району прот. Станіслава Березу. інші три клірика будуть назначені архиєреєм.

Єпархіальний собор.

Категорія: Новини, Благочиння