» » Неділя 3-тя Великого посту, Хрестопоклонна. Благовіщення Пресвятої Богородиці.

«    Липень 2019    »

Листопад 2018 (1)
    Неділя 3-тя Великого посту, Хрестопоклонна. Благовіщення Пресвятої Богородиці.
    Додав: Admin | 8-04-2013, 22:24 | Переглядів: 1236

7 квітня, коли Свята Православна Церква звершує пам'ять Благовіщення Пресвятої Богородиці, тієї звістки, яка стала початком нашого спасіння. Цього року Благовіщення співпало у третю нелілю Великого посту, у хрестопоклонну неділю.  Свята Православна Церква для духовної підтримки своїх вірних у цю неділю виносить хрест для поклоніння і для підтримки духовності і вдосконалості.

Цього дня в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія і був винесений хрест для поклоніння. Під спів "Хресту Твоєму поклоняємось Владико і Святеє Воскресіння Твоє славимо" Всі присутні у храмі здійснили поклоніння хресту. Під час Літургії багато прихожан приступили до Таїнства Сповіді і Святого Причастя. Після Богослужіння настоятель храму виголосив проповідь і привітав усіх присутніх із святом Благовіщення.

Неділя 3-тя Великого посту, Хрестопоклонна. Благовіщення Пресвятої Богородиці.