» » Різдво Господа нашого Ісуса Христа

Серпень 2017 (5)
Додав: VovanMS | 8-01-2012, 23:09 | Переглядів: 3593

Різдво Господа нашого Ісуса Христа

7 січня Свята Православна Церква святкує одне з найбільших християнських свят Різдво Господа нашого Ісуса Христа. Цьому святу передує сорокаденний піст, який готує кожного християнина до цього величного свята. 6 січня  у Надвечір'я Різдва всі православні збираються за Святою вечерею, яка є пісною і приближає нас до цього великого свята. Коли всі християни східного обряду святкують Різдво Христове і ми також долучаємось до цієї великої Тайни. Різдво Христове по – іншому називається Боговтілення, тому що Бог прийняв тіло людське і прийшов у цей світ, щоб кожного привести до спасіння. Під Спасінням нашої душі треба розуміти викорінення в нас людях , гріховних нахилів та неправдивого життя, перемоги життя над смертю. Спасіння не могло здійснитись людськими силами, для цього потрібно було пришестя у світ Бога. І Бог прийшов у цей світ і показав, що надбання і дотримання миру є першочерговим завданням кожного християнина. Особливо це стосується тих християн, які розпалюють ворожнечу, ображають і принижують гідність своїх братів і сестер.    Напередодні свята 6 січня в нашому храмі було відслужено всенічне бдіння, а в сам день свята - Святкова Літургія, на якій було присутньо чимало прихожан. Було зачитано Різдвяні послання Святійшого патріарха Філарета і Преосвященнішого Онуфрія, єпископа Вінницького і Брацлавського. Вкінці Літургії із словом привітання звернувся настоятель храму, прот. Ярослав, який привітав усіх з цим величним святом.  У ці святкові дні вітаю усіх із світлим і радісним святом Різдва Христового і Нового Року! Нехай народжений Ісус зміцнить нас у вірі, дасть кожному розуміти Істину і Правду Божу, щоб ми в подальшому нашому житті робили тільки те, що подобає справжньому християнину. Нехай в наших серцях пропаде злість і ненависть, а зародиться тільки смирення і нелицемірна любов один до одного, щоб цією любов’ю ми будували своє спасіння і долали всякі негаразди, які будуть у нашому житті. Нехай народжений Ісус, благословляє кожну людину в нашому селі, яка возносить свої молитви до Нього! На Літургії молився і сільський голова, який також привітав усіх із святом Різдва христового.