Храм Св. Архистратига Михаїла » Новини » Покрова Пресвятої Богородиці. Храмове свято у с. Кам'яногірка.

Гість→ Дивиться: Покрова Пресвятої Богородиці. Храмове свято у с. Кам\'яногірка.
→ На головній

Sape

«    Апрель 2014    »

Покрова Пресвятої Богородиці. Храмове свято у с. Кам'яногірка.
Додав: Admin | 15-10-2012, 10:28 | Переглядів: 356

14 жовтня, Свята Православна Церква звершує пам'ять Пресвятої Богородиці, а точніше її Покров. Немає жодного православного християнина, який би не звертав своїх молитов до Пречистої Богородиці. Богородиця завжди вислуховує наші молитви і розраджує нас у нашому горі чи біді. Кожен, хто з великою вірою звертається до Богоматері, обов'язково відчує духовне полегшення своїх проблем.

Цього дня в нашому храмі було відслужено богослужіння на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці. Після єлепомазання, настоятель храму, на запрошення прот. Володимира прибув на храмове свято у с. Кам'яногірка. Там разом із парафіянами була відслужена Божественна Літургія. Був також запрошений священик із Чернявки, митр. прот. Володимир. Супроводжував богослужіння прекрасний спів хористів, які були одягнені у національні, українські костюми. Закінчилось богослужіння многоліттям і єлепомазанням.

Покрова Пресвятої Богородиці. Храмове свято у с. Кам'яногірка.

Категорія: Новини, Благочиння