» » Кончина апостола і євангелиста Іоана Богослова.

«    Липень 2019    »

Липень 2019 (2)
Додав: Admin | 9-10-2012, 19:40 | Переглядів: 1734

9 жовтня, Свята Православна Церква вшановує кончину святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Іоан Богослов був улюбленим учнем Ісуса Христа і за його проповідь, яка базувалась на любові був названим "апостолом любові". Його життя було проникнуте християнською любов'ю, якою він і перемагав різні життєві труднощі і гонніння з боку язичників і гонителів віри Христової.

Цього дня в нашому храмі був відслужений акафіст до святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Після акафісту всі присутні в храмі підходили до помазання святим єлеєм.

Кончина апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Після читання акафісту, настоятель храму, благочинний району - прот. Ярослав Мацюк, на запрошення настоятеля храму Св. ап. і єв. Іоана Богослова с. Сологубівки, прот. Миколая Кльоцка, прибув на храмове свято, щоб разом з усіма пврафіянами розділити радість свята. Після Божественної Літургії в селі відбулася велика, історична подія, поставлення хреста на початок будівництва храму. Цієї події очікували вже всі дуже давно і вона відбулася, за сприяння місцевого орендаря земель Салія Анатолія Вікторовича. Це людина, яка взяла на себе відповідальність побудувати храм у селі, хоч і невеличкий, але такий, який буде об'єднувати і згуртовувати жителів цього села. Розділити радість цієї події приїхали і священики з Оратова і Скали. Все відбулося у піднесеному християнському дусі, що засвідчили чисельність людей, які прийшли на цю історичну подію. Благочинний подякував благодійнику Анатолію Вікторовичу за розпочату справу і побажав йому мудрості на початку будівництва і сили на його закінчення.