«    Жовтень 2019    »

Липень 2019 (3)
    Додав: VovanMS | 1-01-2012, 21:35 | Переглядів: 1668

Настоятель храму Святого Архистратига Михаїла, являється благочинним Оратівського району. Всьго по району нараховується 10 священиків, які несуть свій послух пастиря Церкви Христової на 31 парафії нашого району. Священики Оратівського району ведуть велику пастирську роботу, навчаючи і прикріплюючи любов до Бога і до Церкви.

Благочиння

Категорія: Новини » Благочиння
    Коментарів: 0

Богослужіння в день свята собору Архангела Гавриїла, с. Новоживотів.

26 липня в день собору Архангела Гавриїла відбулась Божественна Літургія під відкритим небом перед зачиненим храмом. Парафіяни нашої релігійної громади змушені молитись перед зачиненим храмом на вулиці.

Категорія: Новини » Благочиння
    Коментарів: 0

Богослужіння в день свята святих Первоверховних апостолів Петра і Павла.

12 липня в день свята святих Первоверховних апостолів Петра і Павла, у нашій каплиці, відбулось богослужіння на честь свята. Символічно, що рівно 2 роки цього дня було започатковано початок відбудови каплички, кринички і паркового комплексу. Після завершення богослужіння прот. Ярослав окропив усіх свяченою водою. Опісля богослужіння в с. Якимівка, прот. Ярослав також освятив джерело, що знаходиться у с. Рожична, яке відновив місцевий фермер і меценат храму Виходзь Петро Васильович. також цього дня був відслужений молебен і у с. Новоживотів.
    Додав: Admin | 16-07-2019, 10:32 | Переглядів: 53

Богослужіння в день свята Різдва Іоана Предтечі.

7 липня 2019 року в день свята Різдва славного пророка і предтечі Господнього Іоана, в нашому храмі була відслужена Божественна Літургія. Під час богослужіння була прочитана євангелія, яка оповідала про події з чудесного зачаття і народження Іоана Хрестителя. По завершення Літургії відбулось помазання святим єлеєм. Також цього дня богослужіння проводилось і під храмом у с. Новоживотів.

Коментарів: 0

Богослужіння в день Святої Пасхи у с. Якимівка, Новоживотів і Бугаївка.

28 квітня в день Світлого Христового Воскресіння, в нашому храмі відбулись уставні богослужіння. Перед плащаницею була відслужена полуношниця, після якої плащаниця була перенесена на престіл, де перебуватиме до свята Вознесіння. Опівночі відбувся хресний хід навколо храму і пасхальна утреня.
    Коментарів: 0

Богослужіння у Вербну неділю У с. Якимівка і Новоживотів.

21 квітня у неділю Вербну, Вхід Господній у Єрусалим у нашому храмі відбулось святкове богослужіння. Після прочитання євангелія, настоятель виголосив повчальну проповідь про значення свята у житті кожного християнина. Також цього дня до сповіді і Святого Причастя, приступили прихожани нашого храму.
    Коментарів: 0

Таїнство Соборування у храмі Святого Архістратига Михаїла.

20 квітня у Лазареву суботу, у нашому храмі відбулось Таїнство Соборування, яке звершили священики Оратівського благочиння, на чолі із настоятелем нашого храму - прот. Ярославом Мацюком. До цього Таїнства приступили прихожани нашого храму, які під час Великого Посту прийняли Таїнство сповіді і Причастя.
    Додав: Admin | 7-04-2019, 15:54 | Переглядів: 209

Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

7 квітня Свята Православна Церква святкує велике двонадесяте свято - Благовіщення Пресвятої Богородиці. У нашому храмі відбулось святкове богослужіння, яке провів настоятель нашого храму, прот. Ярослав Мацюк. Після прочитання євангелія була виголошена проповідь, в якій прот. Ярослав розповів про свято Благовіщення і його значення у житті кожного православного християнина.
    Додав: Admin | 4-04-2019, 12:27 | Переглядів: 133

Богослужіння і першу неділю Великого посту.

11 березня у неділю першу Великого посту у нашому храмі відбулось богослужіння. Під час богослужіння до Таїнства Сповіді і Святого Причастя приступили багато прихожан нашого храму. По завершенні богослужіння, настоятель нашого храму, прот. Ярослав Мацюк привітав усіх причасників із Таїнством Сповіді і Причастя.
    Додав: Admin | 10-03-2019, 19:44 | Переглядів: 199

Богослужіння у неділю прощену.

Сиропусна неділя – це остання неділя перед Великим Постом і цим днем завершується сирна седмиця. Термін «пуст» означає прощання з чимось. В цьому випадку християни в неділю ще споживають сир та молочні продукти, а вже з понеділка «відпускають», тобто не вживають в їжу їх до Пасхи. Варто звернути увагу на те, що людина складається із душі та тіла, тому піст має бути як для душі, так і для тіла, адже якщо ми лише відмовимося від певного роду їжі – це буде просто дієтою. Для прикладу якщо людина не споживатиме м’яса, молочних продуктів, а сваритиметься зі своїми ближніми, то такий подвиг посту не буде справжнім і не принесе користі.